O nás

Rodinná firma Optika Ullmann s. r. o.  byla založena roku 1992 jako první soukromá oční optika v Litovli. Máme bohaté zkušenosti v oboru –
o Váš zrak se stará již třetí generace optiků a optometristů. Vždy se snažíme, aby námi naměřená korekce byla ta nejlepší.


Zakládáme si na osobním přístupu a na umění doporučit ty nejlépe padnoucí brýlové obruby. Stejně tak vybereme nejvhodnějsí typ brýlových čoček, které precizně zabrousíme přímo v naší optice. Poradíme Vám i s výběrem a možnostmi korekce zraku kontaktními čočkami, v Litovli i s možností jejich aplikace. Okolnosti tomu přály a od roku 2019 se na Optiku Ullmann můžete obracet i v Pozořicích u Brna, kde na Vás čeká zbrusu nová pobočka se službami v námi zavedené kvalitě. Dnešní doba klade nemalé nároky na náš zrak, proto se svěřte do rukou profesionálů.

 

Ing. Bc. Iveta Ullmannová

Lásku k optice a optometrii jsem získala již v útlém věku, jelikož jsem mnoho času trávila v oční optice, ve které pracovala moje máma. Mám velmi ráda kontakt se zákazníky, těší mě celý proces vyšetření zraku- ten úžasný pocit, kdy zákazník „ prohlédne“ a zjistí, že opravdu může vidět lépe – toto mě nikdy nepřestane naplňovat. No a výběr brýlí je radost, je to o módě, estetice, praktičnosti, stylu a užitné hodnotě pro zákazníka.
Abych tuto práci mohla vykonávat, absolvovala jsem v roce 1998 studium optiky a optometrie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Během celého svého profesního života se každoročně účastním odborných školení, přednášek a kongresů, abych tak rozšířila své vědomosti v oboru, který se velmi dynamicky rozvíjí.

Bc. Eduard Ullmann, Dis. 

Bakalářské studium optiky a optometrie jsem úspěšně dokončil na ČVUT, fakultě biomedicínského inženýrství v Kladně. Následovalo absolutorium v roce 2015 na VOŠ Merhautova v Brně, v oboru Diplomovaný oční optik. Hned po dokončení vzdělávacího procesu jsem nastoupil jako optik a optometrista v Litovli. Během studií jsem se usadil v blízkosti Brna. Asi po třech letech dojíždění se nám naskytla příležitost vybudovat oční optiku v okolí mého nového bydliště, té jsme jako firma ihned využili a od března 2019 jsem k dispozici v nové pobočce optiky Ullmann v Pozořicích.

Eduard Ullmann, Dis.

Obor oční optika mě zaujal nutností precizní a pečlivé práce, která je potřebná při zhotovování brýlí. Těší mě výsledek – brýle, které pomáhají vidět svět lépe. Pro možnost vykonávat tuto práci jsem vystudoval v roce 2000  obor Diplomovaný oční technik na Střední zdravotnické škole a Vyšší zdravotnické škole v Praze.
Abych byl stále informován o nových směrech v oboru – materiály, technologie apod., účastním se každoročně odborných školení a seminářů a tyto poznatky pak uplatňuji ve své práci.
Aktuálně

Nově v nabídce sportovní brýle R2

Rozšířili jsme nabídku o sportovní brýle R2 se zajímavými možnostmi optického řešení.

zjistit víc...

Nový sortiment pružných "nezničitelných" brýlí pro děti.

Nově jsme významně navýšili sortiment pružných "nezničitelných" brýlí pro děti.

zjistit víc...

Tip na praktický dárek...

Dárkový poukaz na brýle.

zjistit víc...


Pobočka Litovel

Vítězná 165
784 01 Litovel

tel: 585 341 780
optika.ullmann@tiscali.cz

Po - Pá: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00

Pobočka Pozořice

Na Městečku 780
66407 Pozořice

tel: 735 047 004
optika.pozorice@gmail.com

Po: 9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00
Út: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
St: 8.00 - 12.00
Čt: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
Pá: 9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00

Spojte se s námi!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.