O nás

Rodinná firma Optika Ullmann s. r. o.  byla založena roku 1992 jako první soukromá oční optika v Litovli. Máme bohaté zkušenosti v oboru –
o Váš zrak se stará již třetí generace optiků a optometristů. Vždy se snažíme, aby námi naměřená korekce byla ta nejlepší.


Zakládáme si na osobním přístupu a na umění doporučit ty nejlépe padnoucí brýlové obruby. Stejně tak vybereme nejvhodnějsí typ brýlových čoček, které precizně zabrousíme přímo v naší optice. Poradíme Vám i s výběrem a možnostmi korekce zraku kontaktními čočkami, v Litovli i s možností jejich aplikace. Okolnosti tomu přály a od roku 2019 se na Optiku Ullmann můžete obracet i v Pozořicích u Brna, kde na Vás čeká zbrusu nová pobočka se službami v námi zavedené kvalitě. Dnešní doba klade nemalé nároky na náš zrak, proto se svěřte do rukou profesionálů.

 

Ing. Bc. Iveta Ullmannová

Lásku k optice a optometrii jsem získala již v útlém věku, jelikož jsem mnoho času trávila v oční optice, ve které pracovala moje máma. Mám velmi ráda kontakt se zákazníky, těší mě celý proces vyšetření zraku- ten úžasný pocit, kdy zákazník „ prohlédne“ a zjistí, že opravdu může vidět lépe – toto mě nikdy nepřestane naplňovat. No a výběr brýlí je radost, je to o módě, estetice, praktičnosti, stylu a užitné hodnotě pro zákazníka.
Abych tuto práci mohla vykonávat, absolvovala jsem v roce 1998 studium optiky a optometrie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Během celého svého profesního života se každoročně účastním odborných školení, přednášek a kongresů, abych tak rozšířila své vědomosti v oboru, který se velmi dynamicky rozvíjí.

Bc. Eduard Ullmann, Dis. 

Bakalářské studium optiky a optometrie jsem úspěšně dokončil na ČVUT, fakultě biomedicínského inženýrství v Kladně. Následovalo absolutorium v roce 2015 na VOŠ Merhautova v Brně, v oboru Diplomovaný oční optik. Hned po dokončení vzdělávacího procesu jsem nastoupil jako optik a optometrista v Litovli. Během studií jsem se usadil v blízkosti Brna. Asi po třech letech dojíždění se nám naskytla příležitost vybudovat oční optiku v okolí mého nového bydliště, té jsme jako firma ihned využili a od března 2019 jsem k dispozici v nové pobočce optiky Ullmann v Pozořicích.

Eduard Ullmann, Dis.

Obor oční optika mě zaujal nutností precizní a pečlivé práce, která je potřebná při zhotovování brýlí. Těší mě výsledek – brýle, které pomáhají vidět svět lépe. Pro možnost vykonávat tuto práci jsem vystudoval v roce 2000  obor Diplomovaný oční technik na Střední zdravotnické škole a Vyšší zdravotnické škole v Praze.
Abych byl stále informován o nových směrech v oboru – materiály, technologie apod., účastním se každoročně odborných školení a seminářů a tyto poznatky pak uplatňuji ve své práci.
Aktuálně

Nabídka sportovních brýií s možností dioptrické korekce.

Široká nabídka sportovních brýlí s možností dioptrické korekce.

zjistit víc...

Akce na samozabarvovací brýlová skla.

Akce na samozabarvující brýlová skla.

zjistit víc...

Novinka - přijímáme benefitní karty.

Novinka - přijímáme benefitní karty (pouze v jejich elektronické podobě).

zjistit víc...

Litovel: 24.6. zavřeno

V Litovli máme v pondělí 24.6 zavřeno

zjistit víc...


Pobočka Litovel

Vítězná 165
784 01 Litovel

tel: 585 341 780
optika.ullmann@tiscali.cz

Po - Pá: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
(provozní výjimky na hlavní stránce v sekci aktuálně)

Pobočka Pozořice

Na Městečku 780
66407 Pozořice

tel: 735 047 004
optika.pozorice@gmail.com

Po: 9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00
Út: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
St: 8.00 - 12.00
Čt: 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
Pá: 9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00
(provozní výjimky na hlavní stránce v sekci aktuálně)

Spojte se s námi!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.